Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RSF3JB8K20
RSF3JB8K20
RSF3JB8K20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RSF3JB8K20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RSF3JB8K20
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 8.2K OHM 3W 5% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος RSF3JB8K20 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 8.2K OHM 3W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 372707 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm) Σειρά RSF
Λειτουργία του πίνακα 8.2 kOhms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RS 5 8.2K 5% A
RS 5 8.2K 5% A-ND
RS58.2K5%A
RS58.2K5%A-ND
RS58.2KJA
RS58.2KJA-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 235°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8.2 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film