Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RSF3FT12K1
RSF3FT12K1
RSF3FT12K1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RSF3FT12K1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RSF3FT12K1
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 12.1K OHM 3W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RSF3FT12K1 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 12.1K OHM 3W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 213272 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm) Σειρά RSF
Λειτουργία του πίνακα 12.1 kOhms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 235°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 12.1 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film