Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RSF2FT30K1
RSF2FT30K1
RSF2FT30K1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RSF2FT30K1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RSF2FT30K1
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 30.1K OHM 2W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RSF2FT30K1 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 30.1K OHM 2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 863501 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Σειρά RSF
Λειτουργία του πίνακα 30.1 kOhms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 235°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 30.1 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film