Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RSF1JT10R0
RSF1JT10R0
RSF1JT10R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RSF1JT10R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RSF1JT10R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 10 OHM 1W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
25000 pcs62500 pcs125000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RSF1JT10R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 10 OHM 1W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3092204 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Σειρά RSF
Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RS 1 10 5% R
RS 1 10 5% R-ND
RS1105%R
RS1105%R-ND
RS110JR
RS110JR-ND
RSF 1 10 5% R
RSF 1 10 5% R-ND