Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RNV14FAL750K
RNV14FAL750K
RNV14FAL750K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNV14FAL750K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNV14FAL750K
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES MF HV .25W 750K OHM 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RNV14FAL750K Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES MF HV .25W 750K OHM 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2833130 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRNV Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm) Σειρά RNV
Λειτουργία του πίνακα 750 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RNV14FAL750KTB Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 750 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Metal Film