Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RNS2FTD150K
RNS2FTD150K
RNS2FTD150K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNS2FTD150K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNS2FTD150K
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 150K OHM 2W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RNS2FTD150K Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 150K OHM 2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1025396 pcs Φύλλο δεδομένων RNS Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" Dia x 0.335" L (2.80mm x 8.50mm) Σειρά RNS
Λειτουργία του πίνακα 150 kOhms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 150 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film