Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RNMF14FTD432K
RNMF14FTD432K
RNMF14FTD432K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNMF14FTD432K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNMF14FTD432K
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 432K OHM 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος RNMF14FTD432K Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 432K OHM 1/4W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3553121 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Σειρά RNMF
Λειτουργία του πίνακα 432 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RNM 1/4 T1 432K 1% R
RNM 1/4 T1 432K 1% R-ND