Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RNMF12FTC3K01
RNMF12FTC3K01
RNMF12FTC3K01
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNMF12FTC3K01 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNMF12FTC3K01
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 3.01K OHM 1/2W 1% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος RNMF12FTC3K01 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 3.01K OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3823226 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Σειρά RNMF
Λειτουργία του πίνακα 3.01 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RNM 1/2 T2 3.01K 1% R
RNM 1/2 T2 3.01K 1% R-ND