Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RNF2FTD243R
RNF2FTD243R
RNF2FTD243R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNF2FTD243R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNF2FTD243R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 243 OHM 2W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RNF2FTD243R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 243 OHM 2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 562490 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.591" H (5.00mm x 15.00mm) Σειρά RNF
Λειτουργία του πίνακα 243 Ohms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 243 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film