Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RNF18FTD118K
RNF18FTD118K
RNF18FTD118K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNF18FTD118K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNF18FTD118K
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 118K OHM 1/8W 1% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος RNF18FTD118K Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 118K OHM 1/8W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3161063 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) Σειρά RNF
Λειτουργία του πίνακα 118 kOhms Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RN 1/8 T1 118K 1% R