Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RNF14BAC412R
RNF14BAC412R
RNF14BAC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNF14BAC412R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNF14BAC412R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 412 OHM 1/4W .1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RNF14BAC412R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 412 OHM 1/4W .1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 633386 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Σειρά RNF
Λειτουργία του πίνακα 412 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RN 1/4 T2 412 0.1% T