Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RNF12JBD3R30
RNF12JBD3R30
RNF12JBD3R30
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNF12JBD3R30 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNF12JBD3R30
Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES 3.3 OHM 1/2W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RNF12JBD3R30 Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES 3.3 OHM 1/2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1360487 pcs Φύλλο δεδομένων RNF, RNMF SeriesResistor Packaging Spec
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W Τάσης - Ανάλυση Axial
Πάχος (Max) ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Σειρά RNF Κατάσταση RoHS Bulk
Πόλωση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RNF12JBD3R30
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 3.3 Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή RES 3.3 OHM 1/2W 5% AXIAL