Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RNCP1206FTD2K32
RNCP1206FTD2K32
RNCP1206FTD2K32
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNCP1206FTD2K32 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNCP1206FTD2K32
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 2.32K OHM 1% 1/2W 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RNCP1206FTD2K32 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 2.32K OHM 1% 1/2W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3371664 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRNCP Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm) Σειρά RNCP
Λειτουργία του πίνακα 2.32 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα RNCP 1206 T1 2.32K 1% R