Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RNCF2512BTC178K
RNCF2512BTC178K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNCF2512BTC178K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNCF2512BTC178K
Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 178K OHM 0.1% 1/2W 2512
Product parameter
Αριθμός μέρος RNCF2512BTC178K Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 178K OHM 0.1% 1/2W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 326404 pcs Φύλλο δεδομένων RNCF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W Τάσης - Ανάλυση 2512
Πάχος (Max) ±50ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Σειρά RNCF Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Πόλωση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RNCF2512BTC178K Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 178k Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.1%
Περιγραφή RES SMD 178K OHM 0.1% 1/2W 2512 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thin Film