Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RNCF1210BTC360R
RNCF1210BTC360R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNCF1210BTC360R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNCF1210BTC360R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 360 OHM 0.1% 1/3W 1210
Product parameter
Αριθμός μέρος RNCF1210BTC360R Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 360 OHM 0.1% 1/3W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 330635 pcs Φύλλο δεδομένων RNCF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 0.333W, 1/3W Τάσης - Ανάλυση 1210
Πάχος (Max) ±50ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Σειρά RNCF Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Πόλωση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RNCF1210BTC360R Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 360 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.1%
Περιγραφή RES SMD 360 OHM 0.1% 1/3W 1210 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thin Film