Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RNCF1206DTC14R3
RNCF1206DTC14R3
RNCF1206DTC14R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNCF1206DTC14R3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNCF1206DTC14R3
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 14.3 OHM 0.5% 1/3W 1206
Product parameter
Αριθμός μέρος RNCF1206DTC14R3 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 14.3 OHM 0.5% 1/3W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1866719 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRNCF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Σειρά RNCF
Λειτουργία του πίνακα 14.3 Ohms Ισχύς (Watts) 0.333W, 1/3W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα RNC 32 T2 14.3 0.5% R