Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RNCF1206BTC620R
RNCF1206BTC620R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNCF1206BTC620R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNCF1206BTC620R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 620 OHM 0.1% 1/3W 1206
Product parameter
Αριθμός μέρος RNCF1206BTC620R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 620 OHM 0.1% 1/3W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1003559 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRNCF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Σειρά RNCF
Λειτουργία του πίνακα 620 Ohms Ισχύς (Watts) 0.333W, 1/3W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 620 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Σύνθεση Thin Film