Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RNCF0805TKT200K
RNCF0805TKT200K
RNCF0805TKT200K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNCF0805TKT200K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNCF0805TKT200K
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 200K OHM 0.01% 1/8W 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RNCF0805TKT200K Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 200K OHM 0.01% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90116 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRNCF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.01%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά RNCF
Λειτουργία του πίνακα 200 kOhms Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W