Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RMCF2512FT182R
RMCF2512FT182R
RMCF2512FT182R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RMCF2512FT182R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RMCF2512FT182R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 182 OHM 1% 1W 2512
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RMCF2512FT182R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 182 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1803217 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Σειρά RMCF
Λειτουργία του πίνακα 182 Ohms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric)
Αλλα ονόματα RMC 1 182 1% R