Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RMCF2010FT2M94
RMCF2010FT2M94
RMCF2010FT2M94
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RMCF2010FT2M94 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RMCF2010FT2M94
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 2.94M OHM 1% 3/4W 2010
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RMCF2010FT2M94 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 2.94M OHM 1% 3/4W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1938674 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Σειρά RMCF
Λειτουργία του πίνακα 2.94 MOhms Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2.94 MOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Σύνθεση Thick Film