Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RMCF2010FT17R8
RMCF2010FT17R8
RMCF2010FT17R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RMCF2010FT17R8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RMCF2010FT17R8
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 17.8 OHM 1% 3/4W 2010
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RMCF2010FT17R8 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 17.8 OHM 1% 3/4W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1440276 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Σειρά RMCF
Λειτουργία του πίνακα 17.8 Ohms Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric)
Αλλα ονόματα RMCF2010FT17R8DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 17.8 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film