Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RMCF2010FT12R0
RMCF2010FT12R0
RMCF2010FT12R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RMCF2010FT12R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RMCF2010FT12R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 12 OHM 1% 3/4W 2010
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RMCF2010FT12R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 12 OHM 1% 3/4W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1765163 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Σειρά RMCF
Λειτουργία του πίνακα 12 Ohms Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric)
Αλλα ονόματα RMC 1/2 12 1% R