Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RMCF1210FT102R
RMCF1210FT102R
RMCF1210FT102R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RMCF1210FT102R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RMCF1210FT102R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 102 OHM 1% 1/2W 1210
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RMCF1210FT102R Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 102 OHM 1% 1/2W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3981990 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W Τάσης - Ανάλυση 1210
Πάχος (Max) ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά RMCF Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Πόλωση 1210 (3225 Metric) Άλλα ονόματα RMC 1/4 102 1% R