Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RMCF1206JG100R
RMCF1206JG100R
RMCF1206JG100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RMCF1206JG100R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RMCF1206JG100R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 100 OHM 5% 1/4W 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RMCF1206JG100R Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 100 OHM 5% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10823214 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 0.25W, 1/4W Τάσης - Ανάλυση 1206
Πάχος (Max) ±200ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)