Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RMCF0805FT47R5
RMCF0805FT47R5
RMCF0805FT47R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RMCF0805FT47R5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RMCF0805FT47R5
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 47.5 OHM 1% 1/8W 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RMCF0805FT47R5 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 47.5 OHM 1% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12785528 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά RMCF
Λειτουργία του πίνακα 47.5 Ohms Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα RMCF 1/10 47.5 1% R