Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RMCF0805FT340K
RMCF0805FT340K
RMCF0805FT340K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RMCF0805FT340K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RMCF0805FT340K
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 340K OHM 1% 1/8W 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RMCF0805FT340K Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 340K OHM 1% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6474229 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά RMCF
Λειτουργία του πίνακα 340 kOhms Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα RMCF0805FT340KCT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 340 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film