Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RMCF0603FT1R18
RMCF0603FT1R18
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RMCF0603FT1R18 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RMCF0603FT1R18
Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 1.18 OHM 1% 1/10W 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RMCF0603FT1R18 Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 1.18 OHM 1% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12271220 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 0.1W, 1/10W Τάσης - Ανάλυση 0603
Πάχος (Max) ±200ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Σειρά RMCF Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Πόλωση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RMCF0603FT1R18 Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 1.18 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 1.18 OHM 1% 1/10W 0603 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film