Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RMCF0603FG237R
RMCF0603FG237R
RMCF0603FG237R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RMCF0603FG237R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RMCF0603FG237R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 237 OHM 1% 1/10W 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RMCF0603FG237R Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 237 OHM 1% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14681012 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 0.1W, 1/10W Τάσης - Ανάλυση 0603
Πάχος (Max) ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Σειρά RMCF Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Πόλωση 0603 (1608 Metric) Άλλα ονόματα RMC 1/16 237 1% G