Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RMCF0402FT274K
RMCF0402FT274K
RMCF0402FT274K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RMCF0402FT274K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RMCF0402FT274K
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 274K OHM 1% 1/16W 0402
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RMCF0402FT274K Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 274K OHM 1% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15758961 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά RMCF
Λειτουργία του πίνακα 274 kOhms Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα RMCF0402FT274KDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 274 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film