Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RMCF0201FT590K
RMCF0201FT590K
RMCF0201FT590K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RMCF0201FT590K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RMCF0201FT590K
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 590K OHM 1% 1/20W 0201
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RMCF0201FT590K Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 590K OHM 1% 1/20W 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12385119 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά RMCF
Λειτουργία του πίνακα 590 kOhms Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα RMCF0201FT590KTR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.010" (0.26mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 590 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film