Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RHC2512FT4R75
RHC2512FT4R75
RHC2512FT4R75
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RHC2512FT4R75 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RHC2512FT4R75
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 4.75 OHM 1% 2W 2512
Product parameter
Αριθμός μέρος RHC2512FT4R75 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 4.75 OHM 1% 2W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 194456 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRHC Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Σειρά RHC
Λειτουργία του πίνακα 4.75 Ohms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric)
Αλλα ονόματα RHC 2512 4.75 1% R