Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RGC1206DTC2K26
RGC1206DTC2K26
RGC1206DTC2K26
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RGC1206DTC2K26 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RGC1206DTC2K26
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 2.26K OHM 0.5% 1/4W 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RGC1206DTC2K26 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 2.26K OHM 0.5% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1742908 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRGC Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) Σειρά RGC
Λειτουργία του πίνακα 2.26 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα RGC 1/8 T2 2.26K 0.5% R