Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RC12KB620K
RC12KB620K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RC12KB620K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RC12KB620K
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 620K OHM 10% 1/2W AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος RC12KB620K Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 620K OHM 10% 1/2W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 520804 pcs Φύλλο δεδομένων RC Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm) Σειρά RC
Λειτουργία του πίνακα 620 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Non-Inductive, Pulse Withstanding Λεπτομερής περιγραφή 620 kOhms ±10% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition