Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RC12KB470R
RC12KB470R
RC12KB470R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RC12KB470R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RC12KB470R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 470 OHM 1/2W 10% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος RC12KB470R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 470 OHM 1/2W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 517557 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRC Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm) Σειρά RC
Λειτουργία του πίνακα 470 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RC 1/2 470 10% A