Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RC12KB220R
RC12KB220R
RC12KB220R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RC12KB220R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RC12KB220R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 220 OHM 1/2W 10% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος RC12KB220R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 220 OHM 1/2W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 467005 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRC Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm) Σειρά RC
Λειτουργία του πίνακα 220 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RC 1/2 220 10% A