Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Δίκτυα αντίστασης, συστοιχίες > RAVF324DJT120K
RAVF324DJT120K
RAVF324DJT120K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RAVF324DJT120K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RAVF324DJT120K
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 120 OHM 2012
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RAVF324DJT120K Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 120 OHM 2012 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1260077 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRAVF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.122" W (5.08mm x 3.10mm) Σειρά RAVF
Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση - Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων -
Αντίσταση (Ohms) 120k Ισχύς ανά στοιχείο 125mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2012, Convex, Long Side Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 4
Αριθμός Pins 8 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Λεπτομερής περιγραφή 120k Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Convex, Long Side Terminals κύκλωμα Τύπος Isolated