Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Δίκτυα αντίστασης, συστοιχίες > RAVF102DJT22R0
RAVF102DJT22R0
RAVF102DJT22R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RAVF102DJT22R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RAVF102DJT22R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0404
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RAVF102DJT22R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0404 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3706028 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRAVF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) Σειρά RAVF
Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση - Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων -
Αντίσταση (Ohms) 22 Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0404 (1010 Metric), Convex
Αλλα ονόματα RAV 102D 22 5% R