Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Δίκτυα αντίστασης, συστοιχίες > RACF408MJT100K
RACF408MJT100K
RACF408MJT100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RACF408MJT100K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RACF408MJT100K
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 100K OHM 1608
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RACF408MJT100K Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 100K OHM 1608 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 859980 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRACF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm) Σειρά RACF
Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση - Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων -
Αντίσταση (Ohms) 100k Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1608, Concave, Long Side Terminals
Αλλα ονόματα RAC 408M 100K 5% R