Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Δίκτυα αντίστασης, συστοιχίες > RACF164DFT100R
RACF164DFT100R
RACF164DFT100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RACF164DFT100R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RACF164DFT100R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RACF164DFT100R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1226023 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRACF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά RACF
Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση - Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων -
Αντίσταση (Ohms) 100 Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
Αλλα ονόματα RAC 164D 100 1% R