Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Δίκτυα αντίστασης, συστοιχίες > RACF104DJT18K0
RACF104DJT18K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RACF104DJT18K0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RACF104DJT18K0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 18K OHM 0804
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RACF104DJT18K0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 18K OHM 0804 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3778229 pcs Φύλλο δεδομένων RACF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0804
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Σειρά RACF
Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση - Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων -
Αντίσταση (Ohms) 18k Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0804, Concave, Long Side Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός αντιστάσεις 4
Αριθμός Pins 8 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm)
Λεπτομερής περιγραφή 18k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals κύκλωμα Τύπος Isolated