Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > PCFM12JT470R
PCFM12JT470R
PCFM12JT470R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PCFM12JT470R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PCFM12JT470R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CARBON 470 OHM 1/2W 5%
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PCFM12JT470R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CARBON 470 OHM 1/2W 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5183551 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -400ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm) Σειρά CFM
Λειτουργία του πίνακα 470 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα PCFM 1/2 470 5% P