Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > PCB7JB75R0
PCB7JB75R0
PCB7JB75R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PCB7JB75R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PCB7JB75R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CERAMIC 75 OHM 7W 5% WW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PCB7JB75R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CERAMIC 75 OHM 7W 5% WW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5847 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging Spec
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±800ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.402" L x 0.374" W (35.60mm x 9.50mm) Σειρά CB
Λειτουργία του πίνακα 75 Ohms Ισχύς (Watts) 7W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα PCB 7 75 5% B