Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > MVM5JB430R
MVM5JB430R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MVM5JB430R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MVM5JB430R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 430 OHM 5W 5% CERAMIC VERT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MVM5JB430R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 430 OHM 5W 5% CERAMIC VERT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 476947 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm) Σειρά MVM
Λειτουργία του πίνακα 430 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα MVM 5 430 5% B