Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > MR5FBR100
MR5FBR100
MR5FBR100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MR5FBR100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MR5FBR100
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MR5FBR100 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74915 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecMR, MRS,TMR Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm) Σειρά MR
Λειτουργία του πίνακα 100 mOhms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα MR50.11%B
MR50.11%B-ND