Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > MLFA25FTC2K70
MLFA25FTC2K70
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MLFA25FTC2K70 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MLFA25FTC2K70
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES MELF 2.7K OHM 1% 0.4W 1% 020
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
30000 pcs75000 pcs150000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MLFA25FTC2K70 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES MELF 2.7K OHM 1% 0.4W 1% 020 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2647244 pcs Φύλλο δεδομένων MLFA Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0204
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Σειρά MLFA
Λειτουργία του πίνακα 2.7 kOhms Ισχύς (Watts) 0.4W, 2/5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0204
Αλλα ονόματα MLFA25FTC2K70TR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.7 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film