Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > MLFA1FTC2K20
MLFA1FTC2K20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MLFA1FTC2K20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MLFA1FTC2K20
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES MELF 2.2K OHM 1% 1W 1% 0207
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MLFA1FTC2K20 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES MELF 2.2K OHM 1% 1W 1% 0207 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1078762 pcs Φύλλο δεδομένων MLFA Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0207
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Σειρά MLFA
Λειτουργία του πίνακα 2.2 kOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0207
Αλλα ονόματα MLFA1FTC2K20TR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.2 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film