Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > MLF14FTE178K
MLF14FTE178K
MLF14FTE178K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MLF14FTE178K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MLF14FTE178K
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 178K OHM 1% 1/4W MELF 0204
Product parameter
Αριθμός μέρος MLF14FTE178K Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 178K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1453173 pcs Φύλλο δεδομένων MLF, MLFM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0204
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Σειρά MLF
Λειτουργία του πίνακα 178 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0204
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 178 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film Σύνθεση Thin Film