Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > KAL50FB1K20
KAL50FB1K20
KAL50FB1K20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά KAL50FB1K20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος KAL50FB1K20
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CHAS MNT 1.2K OHM 1% 50W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος KAL50FB1K20 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CHAS MNT 1.2K OHM 1% 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42374 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecKAL Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm)
Σειρά KAL Λειτουργία του πίνακα 1.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 50W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.641" (16.28mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1.2 kOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound