Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > HVCB2512JKL1K50
HVCB2512JKL1K50
HVCB2512JKL1K50
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HVCB2512JKL1K50 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HVCB2512JKL1K50
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 1.5K OHM 5% 2W 2512
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HVCB2512JKL1K50 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 1.5K OHM 5% 2W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58323 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Σειρά HVC
Λειτουργία του πίνακα 1.5 kOhms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric)
Αλλα ονόματα HVCB 2512 T0 1.5K 5% I