Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > HVCB2010FKL1K82
HVCB2010FKL1K82
HVCB2010FKL1K82
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HVCB2010FKL1K82 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HVCB2010FKL1K82
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 1.82K OHM 1% 1W 2010
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HVCB2010FKL1K82 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 1.82K OHM 1% 1W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52307 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Σειρά HVC
Λειτουργία του πίνακα 1.82 kOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric)
Αλλα ονόματα HVCB 2010 T0 1.82K 1% I